10.04.2017

Hayatınızı İyileştirin® Duyurusu

Sana verilen en güzel hediye olan hayatını, sevginin merkezinde yaşamak acaba nasıl olurdu? 

Louise L. Hay “Hayat gerçekten çok basittir.” der. “Ne ekersek onu biçeriz. Yaşam, düşünmeyi ve inanmayı seçtiğimiz her şeyi destekler. Kendimizi gerçekten sevdiğimiz zaman, hayatımız her yönüyle düzene girer.”

 

Hayatının hangi aşamasında olursan ol, “Artık kendimi gerçekten sevmeyi, kendi potansiyelimi keşfederek, anlamlı ve tatmin edici bir hayat yaşamayı arzuluyorum”  diyorsan,  “değişmeye istekliyim” kararını vermişsin demektir.

 

Kişisel gelişim alanının öncü bir öğretmeni olan Louise L. Hay tarafından geliştirilmiş olan Hayatınızı İyileştirin® Atölyesi bugüne kadar 33 ülkede 25 farklı dilde dünyada milyonlarca insana kendini sevmeyi öğreterek; insanların kendileriyle ve yaşamla derin bir uyum sağlamalarına ve hayatlarını her alanda iyileştirmelerine destek oldu ve olmaya devam ediyor. 

Daha iyi bir yaşam herkes için mümkün. Ancak hayatımızı istediğimiz yönde değiştirmenin yolu düşünme biçimimizi, konuşma biçimimizi ve kendimizi ifade etme biçimimizi değiştirmekle başlıyor. 

2 günlük program sonunda: 

  • Arzu ettiğin değişime dair vizyonunu bir kristal berraklığında yaratırsın.
  • Farkında olduğun ve olmadığın ancak vizyonunu sabote edebilecek engellerini/sınırlarını tanımlayıp dönüştürmek üzere sana yol gösterecek pratik ve güçlü yöntemler öğrenirsin.
  • Bedenin ve zihnin arasındaki bağı güçlendirerek hastalıkları yaratan duygu ve düşünce kalıplarının farkına varırsın.
  • Kendi gücünün merkezinde kendinle ve yaşamla güven, sevgi ve şefkatle yeniden bağ kurarsın.

 

Kendini ve yaşamı sevme yolculuğunda, hayatını iyileştirmek adına çalışmaya istekliysen, açtığım bu alanda seni de aramızda görmeyi çok isterim. Daha detaylı bilgi için çalışmanın içeriğine dair yazdığım yazıyı okuyabilirsin. Hayatınızı İyileştirin® Atölyesi: Kendini ve Yaşamı Sevme Sanatı

 

 

Tarih: 6-7 Mayıs 2017

Saat: 9:30 – 17:00

Yer: Morpheus Gelişim Merkezi

Çalışmayı Yürüten: Hülya Ayav, Psikolog, Koç

 

Detaylı bilgi için Hülya Ayav ile 0533 277 82 44 telefondan ya da info@morpheusgelisim.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsin.

 

Not: Bu çalışmaya katılım bedelinin %10'u World Human Relief Projesi'ne katkı sağlamaktadır. www.worldhumanrelief.org