08.08.2020

Kendini sev, Hayatını İyileştir 10 haftalık Çevrimiçi Program

Hazırsan
Kalbinin derinliklerine doğru bir keşif yolculuğuna,
Kendi bilgeliğine uyanmaya;
O halde vakit geldi belki de
Perdelerini kaldırarak,
Henüz ışık girmemiş dehlizlerinde,
Uçsuz bucaksız dağlarında, ovalarında gezinmeye,
Sonsuzluğa, koşulsuzluğa ve sınırsızlığa uzanan okyanusuna dalmaya,
SEVGİ bilinciyle buluşmaya ve sevginin merkezinde yaşamaya.

Anlamak madem sevginin anahtarı,
O halde gel canım İnsan.
Sevginin yolunda,
OLduğun halini kucaklarken,
Kendine yoldaş olmaya,
Hakikatinin ışığıyla keşfederken varoluşu(nu) katman katman,
Bu dünyadaki tek gerçeğe gönülden uyanarak hatırlamaya:
“Sevgi herşeydir, herşey sevgidir.”


KENDİNİ SEV, HAYATINI İYİLEŞTİR®
 Programı (Heal Your Life®), sevgi bilincine uyandırdığı kalplerin, sevme kapasitesini genişleterek, kişinin kendisine ve varoluşa dair derin bir anlayışa alan açar. Dünyamızda yaşamış kıymetli ruhsal öğretmenlerden biri olan Louise L. Hay tarafından geliştirilmiş ve uzun yıllar birlikte çalıştığıPsk.Dr.Patricia J.Cane ve Rick Nichols tarafından devam ettirilen yapılandırılmış bir program olan bu çalışma, bugüne kadar milyonlarca insanın yüreğini uyandırarak gerçek doğasıyla hizalanmalarına ve sevgi dolu bir şefkatle yaşamın zenginliğine açılmalarına rehber olmuştur.


PROGRAM KAZANIMLARI
Program, aşama aşama ilerleyerek sevgi bilincini yerleştirmeye odaklanan bir grup çalışmasıdır. “Kim olduğunu ve yaptığını sev.” Diyen Louise L. Hay’in öğretilerinin rehberliğinde 10 hafta boyunca, odağı içsel alana vererek, bilinçli bir farkındalıkla içten dışa doğru bir keşif, ‘iyi’leşme ve büyüme yolculuğu sunar. Bedensel, zihinsel, duygusal ve ruhsal alanlara yönelik yapılan çalışmalarla kendi bilgeliğine uyanan kişinin kendisiyle, var olan herşeyle ve yaşamla ilişkisine bakış açısı dönüşür.

Bu çalışma bir grup terapisi değildir. Bununla birlikte Psikoloji geçmişim ve Somatik Deneyimleme® yaklaşımından aldığım destekle travmaya duyarlı bir tavırla sunduğum Programın tüm içeriğini/teorik bilgisini, bu konu çerçevesindeki bilimsel araştırmalar ve kadim bilgelikler ile harmanlayarak, sevgi yolunda yürümeye adanmış biri olarak paylaşıyorum. Program boyunca geçmişten getirdiğimiz yaraları/yükleri proseslerken, içsel kaynaklarımızdan destek alarak yol alırız.

Detaylı bilgi için info@morpheusgelisim.com adresine yazabilirsin.

Sevgiyle buluşmak dileğimle,

Hülya Ayav