08.01.2020

"Kendini Sev, Hayatını İyileştir" 10 haftalık Online Program

“Kendini Sev, Hayatını İyileştir®” (Heal Your Life®) Atölyesi kendimi anlayarak olduğum halimi kabul ederek kendimi, dünyamı sevmeyi öğrenme ve içselleştirme deneyimidir. Bu çalışma dünyada milyonlarca insanın, mevsimi gelen bir çiçek misali kendine açılma niyetiyle yüreğinin uyanmasına ve özündeki doğasıyla hizalanmasına rehber ve ilham olmuş Louise L. Hay tarafından geliştirilen, Psk.Dr.Patricia J.Cane ve Rick Nichols tarafından devam ettirilen yapılandırılmış bir programdır.  

 “Kim olduğunu, ne olduğunu ve ne yaptığını sev.” Diyen Louise L.Hay’in öğretilerinin rehberliğinde online bir platformda 10 hafta boyunca düzenli uygulamalarla dikkatini ve odağını içsel alanına vererek, yüreğini açarak içten dışa doğru genişleyen bir ‘iyi’leşme yolculuğu sunan bu Atölye:

  • Kendini tamir etme yaklaşımı yerine olduğun halini, Ruh-beden-zihin bütünlüğünü fark etmene,
  • İçsel kaynaklarına ulaşarak ve yeni bir nöral yapı oluşturarak esnek dayanıklılığını geliştirmene, değişimleri güvenli bir alanda kucaklamana,
  • Geçmişten bugüne ‘yük’lenerek yarattıklarını bırakıp hafiflemene, özünü ve özgürlüğünü kucaklamana,
  • Misafirliğine gelen korku, endişe, suçluluk, utanç, öfke, acı vb. her türlü zorlayıcı duygu ve deneyimi nezaketle ağırlamanın yollarını içselleştirerek insan olma yolculuğundaki yerini idrak etmene,
  • Yüreğini kırılganlığına, içindeki her parçana açabilmene,
  • Kendinle, var olan herşeyle ve yaşamla olan bağlarına dikkatini vererek şefkatli bir farkındalığa alan açar.
  • Böylece bu dünyaya her ne için geldiysen onu gerçekleştirmenin yolunda yürür; kim olduğun farkındalığı ile dünyamızı iyileştirmeye katkı olursun.


Deneyimlediklerini günlük yaşamına aktarabilmeyi kolaylaştırmak için teorik bilginin yanısıra programa ait müzikler, meditasyonlar ve büyüme çalışmaları eşliğinde kendi hızında ilerlersin.

Bu yolda BİRlikte yürüme isteği yüreğinde yankılanıyorsa,

hulya@morpheusgelisim.com adresine yazarak detaylı bilgi alabilir, başvurabilirsin. Öngörüşme ile başvurular değerlendiriliyor. Her bir katılımcıya birebir dikkatimi vererek özenle yoldaşlık edebilmem için katılımcı sayısı sınırlıdır.

Sevgiyle buluşmak dileğiyle.

Hülya Ayav, Psk &Koç