Heal Your Life®
(Hayatınızı İyileştirin)

 

Bu çalışma ile katılımcı ile fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olmak üzere 4 boyutta çalışarak kişinin kendini, hayatını ve başkalarını sevmeyi öğrenme yollarını keşfetmesi amaçlanmaktadır. Temel prensipleri şunlardır:

  • Kendimize dair düşündüğümüz her şey bizim gerçeğimize dönüşür.
  • İyisiyle, kötüsüyle, hayatımızdaki her şeyden biz sorumluyuz.
  • Düşüncelerimiz geleceğimizi yaratır.
  • Düşüncelerimiz ve duygularımızla deneyimlerimizi yaratırız.
  • Düşündüğümüz her şey ve konuştuğumuz her kelime deneyimlerimizi yaratır.
  • Düşüncelerimizi değiştirebiliriz.


Kendinizi gerçekten sevmeyi ve olduğunuz gibi kabul etmeyi öğrendiğiniz zaman hayatınızda eksik olduğunu düşündüğünüz her şeyi önünüze getirmek için koca bir olasılıklar dünyası açılır. En büyük zorluğu geçmişinizi, başkalarını ve zorlu yaşam deneyimlerini suçlayarak gücünüzü başka insanlara ya da durumlara verdiğinizde yaşarsınız. Suçlama dünyasının dışına adım atmayı öğrendiğiniz anda daha fazla huzur, uyumla akan hayat akışını ve zihninizde dengeyi, dolayısıyla hayatınızdaki uyum, huzur ve dengeyi yaratmayı seçersiniz.

Heal Your Life® (Hayatınızı İyileştirin) Atölye Çalışması sırasında deneyimlediğiniz süreçler ve öğrendiğiniz tekniklerle kendiniz ve dünya için daha mutlu bir hayat yaratma sürecine adım atarak, kendinizle ve diğerleriyle olan ilişkinizin sevgi temelli olmasını sağlarsınız.

Atölye Çalışmasının yöntemi nasıldır?

Çalışma sırasında daha derin boyutlarınıza ulaşabilmeniz için meditasyonlar, müzikler araç olarak kullanılır. Daha önce meditasyon deneyiminiz olmasına bile gerek yoktur. Yöntem ikili grup çalışmaları, karşılıklı paylaşımlar, kendi iç dünyanızda fark ettiklerinizi kendinize özel yazmanız üzerine kuruludur. Tek gereken, gerçekten değişimi ve bu değişimi yaratacak pratik adımları atmayı istemenizdir.

Çalışma sonunda kendinizi sevmemenizin ardındaki nedenleri fark ettiğinizde öğreneceğiniz güçlü teknikleri günlük egzersizler halinde uygulamaya başlayabilirsiniz. Böylece çocukluk ve yetişkinlik dönemlerinde yarattığınız negatif kodlamaları dönüştürme fırsatına sahip olursunuz.