Hizmetler

KİM olduğunuzu anlama ve öz potansiyelinizi keşfetme yolunda size rehber olacak yaklaşımlarımız.

Koçluk

Bütünsel yaklaşımlı Koçluk süreci, ÖZünle hizalandığın yani KİM olduğunu keşfettiğin, kendini, deneyimlerini, çevreni, dünyayı yeni bir bakış açısıyla görmene ve büyük resimdeki kendi gerçeğine doğru farkındalıkla ilerlemene alan açan bir yolculuğa davettir.  Farklı pek çok teorik çerçeveyi bütünsel olarak sunan, bu tutumu yaşamına güvenle yansıtmana rehberlik eden bir süreçtir.

Yapılandırılmış farklı sistemler çerçevesinde ilerleyen bu yolculuk, senin iyiliğini her daim sevgiyle gözeten içsel bilgeliğinle bağlantını sürdürmeni sağlayan, keşfedeceğin konular etrafında derin odaklanmana yardımcı olan, farkındalıkla gittiğin yolunda kararlılıkla kalmanı destekleyen, kaynaklarından aldığın destekle hayal ettiğin yaşamı bilinçli bir farkındalıkla oluşturmanı kolaylaştıran, sana özel ve senin hızında ilerleyen kapsayıcı bir süreçtir. Böylece KİM olduğun farkındalığı ile bu dünyada sana özel misyonunu gerçekleştirmenin yolu açılır ve dünyaya katkı olursun.

DAHA FAZLA BİLGİ

Heal Your Life®
(Hayatınızı İyileştirin)

“Kendini Sev, Hayatını İyileştir®” (Heal Your Life®) Programı, sevgi bilincine uyandırdığı kalplerin, sevme kapasitesini genişleterek, kişinin kendisine ve varoluşa dair derin bir anlayışa alan açar.

Dünyamızda yaşamış kıymetli ruhsal öğretmenlerden biri olan Louise L. Hay tarafından geliştirilmiş ve uzun yıllar birlikteçalıştığı Psikolog Dr.Patricia J.Cane ve Rick Nichols tarafından devam ettirilen yapılandırılmış bir program olan bu çalışma, bugüne kadar milyonlarca insanın yüreğini uyandırarak gerçek doğasıyla hizalanmalarına ve sevgi dolu bir şefkatle yaşamın zenginliğine açılmalarına rehber olmuştur.


Ruh-beden-zihin bütünlüğünü fark ederek, odağı içsel alana vererek, bilinçli bir farkındalıkla içten dışa doğru bir keşif, ‘iyi’leşme ve büyüme yolculuğu sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Potansiyel Yönetimi

Değerlendirme ve Gelişim Merkezi metodunun amacı organizasyonun geleceğine yön veren, stratejisini, kültürünü en çok etkileyen Liderlerin tam potansiyelini, yeteneklerini, değerlerini, motivasyonlarını ve esneyebilecekleri alanları belirleyerek hem bireysel hem de kurumsal gelişime destek olmaktır.

İNSANın tam ve bütün olduğu prensibinden hareket ederek tasarladığımız Gelişim Merkezi çözümlerimizin amacı, kişinin keşfettiği potansiyelini, en verimli şekilde bireysel ve dolayısıyla şirket performansına yansıtmasına rehberlik etmektir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Çalışan Destek Programları

Son yıllarda yapılan pekçok araştırma sonucu, kurumların odağını ortak bir gerçeğe yönlendiriyor: Mutlu çalışanlardan oluşan kurumların verimliliğinin de yüksek olduğu.

Çalışanların kendi içsel kaynaklarını fark etmeleri ve kullanarak hayat kalitelerini iyileştirmeleri amacıyla tasarladığımız Çalışan Destek Programları, kurumların ihtiyaçlarına özel konularda hazırlanan ortalama 2-3 saat süren grup çalışmalarıdır. Katılımcıların yaşamlarını farkındalıkla ve hayatın akışına uyumlu bir şekilde yaşamalarına destek olan, kendileri ve çevresindekileriyle ilişkilerine denge getiren pratik bilgiler ve yöntemlerle beslemeyi amaçlar.

DAHA FAZLA BİLGİ