Hizmetler

Tam potansiyelinizi keşfetme yolunda size destek olacak yaklaşımlarımız.

Koçluk

Koçluk, “kendi” potansiyelinizi keşfetmenize ve kendinizi gerçekleştirmenize aracılık eden bir yaklaşımdır.

Koçluk, yapılandırılmış bir sistem çevresinde, belirlediğiniz hedefler etrafında derin ve odaklı düşünmenize yardımcı olan, içsel bilgeliğinizi destekleyen, derin farkındalıkla gittiğiniz yolunuzda kararlılıkla kalmanızı sağlayan, bugün ve gelecekte arzuladığınız yaşamı oluşturmanızı kolaylaştıran size özel ilerleyen bir süreçtir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Heal Your Life®
(Hayatınızı İyileştirin)

Kendinizi, hayatınızı ve başkalarını sevmeyi öğrenme deneyimi olan Heal Your Life® (Hayatınızı İyileştirin)’ın temel prensipleri şunlardır:

  • Kendimize dair düşündüğümüz her şey bizim gerçeğimize dönüşür.
  • İyisiyle, kötüsüyle, hayatımızdaki her şeyden biz sorumluyuz.
  • Düşüncelerimiz geleceğimizi yaratır.
  • Düşüncelerimiz ve duygularımızla deneyimlerimizi yaratırız.
  • Düşündüğümüz her şey ve konuştuğumuz her kelime deneyimlerimizi yaratır.
  • Düşüncelerimizi değiştirebiliriz.

Engellerinizi aşarak, hayatınızın her alanını dolu dolu deneyimlemek, yaşamınızın her alanını iyileştirmek için Heal Your Life® Atölye çalışmaları ve bireysel koçluk hizmetinden faydalanabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Yetenek Yönetimi

Değerlendirme ve Gelişim Merkezi metodunun amacı organizasyonun geleceğine yön veren, stratejisini, kültürünü en çok etkileyen Üst Düzey Yöneticilerin tam potansiyelini, yeteneklerini, değerlerini, motivasyonlarını ve esneyebilecekleri alanları belirleyerek hem bireysel hem de kurumsal gelişime destek olmaktır.

İNSANın tam ve bütün olduğu prensibinden hareket ederek tasarladığımız Gelişim Merkezi çözümlerimizin amacı, yöneticinin keşfettiği potansiyelini, en verimli şekilde bireysel ve dolayısıyla şirket performansına yansıtmasına yardımcı olmaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ

Çalışan Destek Programları

Son yıllarda yapılan pekçok araştırma sonucu, kurumların odağını ortak bir gerçeğe yönlendiriyor: Mutlu çalışanlardan oluşan kurumların verimliliğinin de yüksek olduğu.

Çalışanların hayat kalitelerini iyileştirmek amacıyla tasarladığımız Çalışan Destek Programları, kurumların ihtiyaçlarına özel konularda hazırlanan ortalama 2-3 saat süren grup çalışmalarıdır. Katılımcıların yaşamlarını farkındalıkla ve hayatın akışına uyumlu bir şekilde yaşamalarına destek olan pratik bilgiler ve yöntemlerle beslemeyi amaçlar.

DAHA FAZLA BİLGİ