Hizmetler

KİM olduğunuzu anlama ve öz potansiyelinizi keşfetme yolunda size rehber olacak yaklaşımlarımız.

Koçluk

Bütünsel yaklaşımlı Koçluk süreci, ÖZünle hizalandığın yani KİM olduğunu keşfettiğin, kendini, deneyimlerini, çevreni, dünyayı yeni bir bakış açısıyla görmene ve büyük resimdeki kendi gerçeğine doğru farkındalıkla ilerlemene alan açan bir yolculuğa davettir.  Farklı pek çok teorik çerçeveyi bütünsel olarak sunan, bu tutumu yaşamına güvenle yansıtmana rehberlik eden bir süreçtir.

Yapılandırılmış farklı sistemler çerçevesinde ilerleyen bu yolculuk, senin iyiliğini her daim sevgiyle gözeten içsel bilgeliğinle bağlantını sürdürmeni sağlayan, keşfedeceğin konular etrafında derin odaklanmana yardımcı olan, farkındalıkla gittiğin yolunda kararlılıkla kalmanı destekleyen, kaynaklarından aldığın destekle hayal ettiğin yaşamı bilinçli bir farkındalıkla oluşturmanı kolaylaştıran, sana özel ve senin hızında ilerleyen kapsayıcı bir süreçtir. Böylece KİM olduğun farkındalığı ile bu dünyada sana özel misyonunu gerçekleştirmenin yolu açılır ve dünyaya katkı olursun.

DAHA FAZLA BİLGİ

Heal Your Life®
(Hayatınızı İyileştirin)

Kendinizi, hayatınızı ve başkalarını sevmeyi öğrenme deneyimi olan Heal Your Life® (Hayatınızı İyileştirin)’ın temel prensipleri şunlardır:

  • Kendimize dair düşündüğümüz her şey bizim gerçeğimize dönüşür.
  • İyisiyle, kötüsüyle, hayatımızdaki her şeyden biz sorumluyuz.
  • Düşüncelerimiz geleceğimizi yaratır.
  • Düşüncelerimiz ve duygularımızla deneyimlerimizi yaratırız.
  • Düşündüğümüz her şey ve konuştuğumuz her kelime deneyimlerimizi yaratır.
  • Düşüncelerimizi değiştirebiliriz.

Engellerinizi aşarak, hayatınızın her alanını dolu dolu deneyimlemek, yaşamınızın her alanını iyileştirmek için Heal Your Life® Atölye çalışmaları ve bireysel koçluk hizmetinden faydalanabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Yetenek Yönetimi

Değerlendirme ve Gelişim Merkezi metodunun amacı organizasyonun geleceğine yön veren, stratejisini, kültürünü en çok etkileyen Liderlerin tam potansiyelini, yeteneklerini, değerlerini, motivasyonlarını ve esneyebilecekleri alanları belirleyerek hem bireysel hem de kurumsal gelişime destek olmaktır.

İNSANın tam ve bütün olduğu prensibinden hareket ederek tasarladığımız Gelişim Merkezi çözümlerimizin amacı, kişinin keşfettiği potansiyelini, en verimli şekilde bireysel ve dolayısıyla şirket performansına yansıtmasına rehberlik etmektir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Çalışan Destek Programları

Son yıllarda yapılan pekçok araştırma sonucu, kurumların odağını ortak bir gerçeğe yönlendiriyor: Mutlu çalışanlardan oluşan kurumların verimliliğinin de yüksek olduğu.

Çalışanların kendi içsel kaynaklarını fark etmeleri ve kullanarak hayat kalitelerini iyileştirmeleri amacıyla tasarladığımız Çalışan Destek Programları, kurumların ihtiyaçlarına özel konularda hazırlanan ortalama 2-3 saat süren grup çalışmalarıdır. Katılımcıların yaşamlarını farkındalıkla ve hayatın akışına uyumlu bir şekilde yaşamalarına destek olan, kendileri ve çevresindekileriyle ilişkilerine denge getiren pratik bilgiler ve yöntemlerle beslemeyi amaçlar.

DAHA FAZLA BİLGİ