Canan

Aslında nasıl yazıya dökülür bilemiyorum inanın! Çünkü duygularım kelime haznemin birkaç beden üstünde kalıyor. Benim için tarifi zor, deneyimi harika bir yolculuğun başlangıcı oldu “Heal Your Life”. Karışık bir süreçteydim. Ve daha programın tam içeriğini bile bilmeden dedim ki “sevgili Hülya hanım, benim bu programda olmam gerek, öyle hissediyorum. Ancak şartlar....”  Bana dedi ki “gel, şartlar olur...” . Çünkü bir yandan da biliyordum ki şartlar filan hep direnç, değişime direnç. Malum sevgili bilinçdışım beni solluyor o önden karar veriyor hep. Neyse ki artık program başlamıştı ve gruptaydım.
“Tüm kimliklerimi bırakıp sadece orada olmak” bana en iyi gelen şeylerden birisi olmuştu. Çokça kapsandığım, sevgi nedir, sevgi yolu nasıl bir yoldur keşfetmeye başladığım bir 10 hafta oldu. Şükür ki halen yoldayım. “Bir ben var bende benden içerü” kelimesini çokça tekrar etmeme sebep olan güzel program.

Aynalar benim için hep çok özeldi ancak program sayesinde aynalarla ilişkimde level atladım. Şükür ki artık eskisi gibi seviyeli bir ilişkimiz yok (oldukça seviyesiz ilerliyoruz :) 
Topraklama, güvenli alan, bolluk ve bereket ve enerji meselesi çokça pratik edindiğim meseleler oldu.
Yıllardır ertelediğim, cesaret bulamadığım şeyleri bir baktım ki çat diye yapmaya başlamışım.
Sanırım “mission completed” (yolculuğum forever ✌