Sedanur

Hayatımda kendimi bildim bileli koştum nereye olduğunu bilmeden, bazen hızlı bazen yavaş ama hep koştum. Hayatımın belirli bir noktasına gelip kendime nereye koştuğumu sormaya başladığımda bedenim tarafından bazı uyarılar alıyordum. Bu uyarılarla beraber bazı konuşmalar ve yazılar sol tarafımda bir genişlemeye sebep oluyordu. Bunu fark etmeye başlamıştım. Hülya’nın bir yazısına tesadüfen  denk geldim ve bedenimde aynı genişlemeyi hissettim. Çok şükür ki onunla iletişime geçtim.

HYL eğitimini almaya başladığım ilk günden itibaren, dünyadaki bu yolculuğumda nereye koştuğumdan ziyade NE İÇİN koştuğuma vermeye başladım dikkatimi. Ben dikkatimi verdikçe içimde derinlerde sarıp sarmalanması, gün yüzüne çıkarılmasını bekleyen bir ışık olduğunu farkettim. Bu ışık ve Hülya’nın tuttuğu fenerle birlikte çok şükür ki hayatta ne için koştuğumu anlamlandırmaya başlamıştım.

Biliyorum ki yolculuğum asıl şimdi başlıyor. Bu yolculuğu deneyimlememe vesile olan, başta canım Hülya olmak üzere tüm grup arkadaşlarıma yüreğimin derinlerinden sevgilerimi yolluyorum. 

Sedanur